Бездоганна репутація з моменту заснування

Ua Ru

+38 (067) 197-28-81 (057) 728-15-12


замовити послугу
Книга відгуків

Заявка на послугу

Виберіть послугу

Представьтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

Контактний телефон:

Електронна пошта:

Адреса:

Коментарі:

Головна Послуги Дезинсекція

Послуги

Дезинсекція

Вартість послуг: 2,58 - 24,00 за м2

Замовити послугу
Дезинсекція

Дезинсекція

 

Заражені комахи є носіями інфекційних та паразитарних захворювань, можуть  стати причиною виникнення алергії, а також пошкоджують і знищують продукти харчування та предмети побуту і тим самим завдають економічної та естетичніої шкоди.
Місця їх знаходження: будинки, офіси, громадські місця, колектори, вентиляційні трубопроводи, сміттєпроводи, сміттєзвалища, підвали та інші вологі місця.

  • Медична дезінфекція проводиться в лікарнях, медичних клініках, поліклініках, пологових будинках, психіатричних лікарнях, санаторіях та інших медичних установах. Її метою є досягнення повної санітарії всередині приміщення і на навколишній території об'єкта, для виключення  розвитку платтяних вошей, клопів, бліх, тарганів, молі та кліщів.
  • Ветеринарна дезінсекція полягає у створенні сприятливих та безпечних умов для функціонування ветеринарних клінік, притулків для безпритульних  тварин та аналогічних установ. Оскільки багато тварин стають ненавмисними об’єктами паразитування кліщів та вошей, цілком імовірно, що ці установи можуть бути заражені  членистоногими. У зв’язку з цим, в центрах лікування домашніх тварин та притулках для безпритульних тварин є систематичним комплекс профілактичних дезінсекційних  заходів.
  • Сільськогосподарська дезінсекція -  це комплекс процедур для знищення членистоногих, які заважають нормальному розвитку зерна, зернобобових, технічних  та інших культур, що також призводить до економічних  втрат.