Бездоганна репутація з моменту заснування

Ua Ru

+38 (067) 197-28-81 (057) 728-15-12


замовити послугу
Книга відгуків

Заявка на послугу

Виберіть послугу

Представьтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

Контактний телефон:

Електронна пошта:

Адреса:

Коментарі:

Головна Про нас

Про нас

ТОВ «ЧИСТИЙ ДІМ УКРАЇНА» має багаторічний досвід роботи і співпраці з найважливішими державними і комерційними підприємствами міста Харкова і Харківської області: пивзавод ВАТ «СанІнБев Україна», ТЕЦ-5, Зміївська ТЕС, ДП «Завод «Електроважмаш», ДП «ФЕД», ЗАТ «Південкабель», з найбільшими вищими навчальними закладами Харкова: ХНУ ім. Каразіна, ХНУРЕ, ХНАДУ, а також будівлі Облдержадміністрації, ПЕП «Держпром», підприємствами громадського харчування: ТОВ «Роганський м'ясокомбінат», ТОВ «Безлюдівський м'ясокомбінат», ТОВ «Салтівський м'ясокомбінат», молокозаводи ТОВ «Балмолоко», Зміївський молокозавод, кафе, магазинами, ресторанами тощо.

Найголовнішим замовником з 2007 року є КП «Житлокомсервіс», де проводяться винищувальні й профілактичні роботи з дезінсекції, дератизації і дезінфекціїусіх житлових будинків м. Харкова, якіобліковуються на балансі міста.

Запорукою нашої успішної роботи є плідна науково-консультативна співпраця з провідними науковими підрозділами м. Харкова – це кафедра дезінфектології ХМАПО, відділ ентомології НДІ ветеринарної клінічної і експериментальної медицини, інститут біології ХНУ ім. Каразіна.

Для знищення гризунів, комах, що літають і повзають, там, де дозволене застосування дезінфекційних засобів, ми використовуємо препарати, які не мають протипоказань для застосування на об'єктах і без різких запахів. Усі використовувані дезінфекційні засоби відповідають «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до застосування в Україні», погодженому з МОЗ України і Міністерством екології, мають санітарно-гігієнічні висновки, сертифікати якості тощо.

Персонал фірми укомплектований кваліфікованими спеціалістами, які мають великий виробничий досвід надання дезінфекційних послуг і пройшли відповідну підготовку. Для зберіганняі підготовки препаратів до роботи передбачені відповідні складські приміщення і сертифікована лабораторія.

Роботи виконуються на сучасномуобладнанні, яке забезпечує їхню високу якість і в десятки разів прискорює виробничий процес,– це апаратура американської фірми «Куртіс Дайна Фог», німецької фірми «СОЛО», на якійздійснюється виробництво дрібнодисперсного аерозольного туману препарату, що проникає в найдрібніші щілини і важкодоступні місця, завдяки чому досягаються максимальний ефект якості робіт і висока продуктивність праці.

На підприємстві є автомобіль-пікап, оснащений спеціальним обладнанням американської фірми «Куртіс Дайна Фог» з виробництва дрібнодисперсного аерозольного туману препарату для проведення робіт на відкритих просторах, територіях, у садах, лісах іна полях з високою ефективністю.