Бездоганна репутація з моменту заснування

Ua Ru

+38 (067) 197-28-81 (057) 728-15-12


замовити послугу
Книга відгуків

Заявка на послугу

Виберіть послугу

Представьтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

Контактний телефон:

Електронна пошта:

Адреса:

Коментарі:

Головна Послуги Дезінфекція

Послуги

Дезінфекція

Вартість робіт: 2,58 - 24,00 за м2- м3

Замовити послугу
Дезінфекція

Дезінфекція

 

 Достатньо велике значення в комплексі заходів, спрямованих на запобігання захворювань і забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, мають місце регулярні дезінфекційні заходи в побуті та  промисловості (особливо харчування), дитячих, дошкільних та шкільних закладах, шпиталях, лікарнях, медичних центрах і закладах особливо при гострих кишкових, внутрішньолікарняних, особливо небезпечних, природного виникнення інфекціях, а саме при туберкульозі, сибірській виразці, ВІЛ-інфекціях тощо.
Проводимо  дезінфекцію автомобільного транспорту буз відриву від виробництва.

Видалення цвілі та  грибка

Основною причиною виникнення грибка та цвілі  є волога.
Спори грибків літають у повітрі, а потім осідають на вологу поверхню, і починають активно проростати, тим самим викликають появу цвілі в приміщенні.

Основні факторами, що сприяють розвитку грибка:

1. Промерзання зовнішніх стін – якщо по  кутам і краям стіни ми бачимо темний наліт, то ми можемо бути впевнені, що було промерзання стіни.
2. Волога, що виходить із ґрунту - її наявність можна помітити у вигляді  потічків в місцях з’єднання стіни та підлоги  першого поверху або  підвалу.
3. Стан водовідвідної каналізації -  першим симптомом є наявність вологи, що виникає уздовж проходження труби. Другим сигналом можуть бути сліди на стіні поряд з ванною кімнатою, приблизно на рівні  краю ванни.
4. Протікання жолобів і водостічних труб - зазвичай проблему можна побачити тільки зовні, у вигляді потічків на штукатурці. Однак, якщо вологість висока (наприклад, під час сильних злив), потічки можуть виникати також  від центру. 
5. Система вентиляції кухонь і ванних кімнат – це приміщення, в яких відносно висока вологість повітря, що спричиняє дуже швидкий розвиток грибка та цвілі. Особливо залежними від грибка є ті місця, де дуже погано відбувається вентиляція повітря.

Щоб мати можливість ефективно боротися з грибком, ви повинні визначити точну причину спалаху. У цьому випадку ми можемо підібрати комплекс відповідних заходів боротьби з ним, а також провести попереднє очищення і підготовку приміщення з повною дезінфекцією. 
При першій появі грибка, ми рекомендуємо вам негайно звернутися до фахівців, тому що тривале перебування в заражених приміщеннях призводить до важких форм легеневих та інших захворювань  людей, не виключаючи  смерті. 
Фахівці компанії мають позитивний досвід знищення  чорної  та коричневої цвілі.