Бездоганна репутація з моменту заснування

Ua Ru

+38 (067) 197-28-81 (057) 728-15-12


замовити послугу
Книга відгуків

Заявка на послугу

Виберіть послугу

Представьтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

Контактний телефон:

Електронна пошта:

Адреса:

Коментарі:

Головна Товари

Наші товари

Контейнер для раскладки отрутопринади

 

1. " Контейнер для розкладки отрутопринад " ТУ У 25.2-30882946-001:2006
2. "Висновок державної санепідемілогічної експертизи" №05.03.02-07/25866
3. Акт про проведення натурних випробувань контейнера в НДІ біології ХНУ ім. В.Н. Каразіна
4. Методичні вказівки щодо боротьби з гризунами в населених пунктах №28-6/5 від 06.10.81 р. 

Обґрунтування застосування контейнера
Контейнер за своїми високими експлуатаційними, багатофункціональними якостями не має аналогів в Україні та країнах СНД. 


1. Контейнер відповідає передовим Європейським стандартам і вимогам ефективності і безпеки при проведенні дератизації. Багатофункціональне застосування контейнерів для боротьби з гризунами в усіх галузях народного господарства і в приватному секторі. 
2. Триваліше збереження отрутопринади, навіть у разі установлення контейнерів поза приміщеннями, від дії сонячних променів і опадів
3. Виключається нецільовий доступ сторонніх осіб и домашніх тварин отрутопринад, спеціальна конструкція і наявність попереджувальних написів на контейнері додатково забезпечує заходи безпеки для людей, домашніх тварин і довкілля, а за необхідності, підвищену міру безпеки шляхом пломбування ящика-годівниці і неможливості його вилучення з контейнера. 
4. Для спеціалізованих (категорійних) об'єктів (це дитячі, лікувальні, харчові об'єкти громадського харчування і прирівняні до них об'єкти), що вимагають особливих заходів безпеки, пропонується розкладка отрутопринад тільки в контейнер і категорично забороняється застосування інших засобів розкладки отрутопринад. 
5. Виключається непердбачене розкидання - рознесення отрутопринад по території об'єкта, і це запобігатиме можливості випадкових отруєнь.
6. Контейнер є засобом постійного застосування, тому його вироблено із міцного пластика, що забезпечує, його тривалий термін експлуатації навіть у місцях з підвищеним вмістом вологи.
7. У разі установлення великої кількості контейнерів на об'єктах може бути введено "Журнал оперативного обліку проведення дератизаційних робіт", який дозволить контролювати санітарний стан об'єктів. складаються схеми (плани) розташування контейнерів, які фіксуються у "Журналі", що призводить до швидкого їх знаходження навіть на великих територіях.
8. Установлений контейнер забезпечує належний естетичний вигляд у місцях застосування.          

Цiна: 300-330 грн.