Бездоганна репутація з моменту заснування

Ua Ru

+38 (067) 197-28-81 (057) 728-15-12


замовити послугу
Книга відгуків

Заявка на послугу

Виберіть послугу

Представьтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

Контактний телефон:

Електронна пошта:

Адреса:

Коментарі:

Головна Наша технологія

Наша технологія


Дезінфекція

 При проведенні дезінфекції ми використовуємо фізичний (висока та низька температура, змащення, вентиляція, вологе прибирання), хімічний та комбінований методи.
Хімічний метод полягає у використанні різних дезінфікуючих засобів, що викликають загибель патогенних мікроорганізмів. Ми використовуємо вибірковий підхід у виборі дезінфікуючого засобу, визначенні норми витрати на м2, в залежності від ступеня забруднення об'єкта. 2-й етап - підбір обладнання для правильного нанесення на поверхню, здебільшого це мілко дисперсна крапля у вигляді холодного туману. Обладнання, що використовуємо: ранцеві розпилювачі Solo 456,402, моторозпилювач Solo 450. Spin Mister – ранцевий аерозольний генератор, мала вага, висока регульована продуктивність по розчину, широкий спектр вибору розміру часток, легко дозволяє, швидко і ефективно обробляти об'єкти дезінфектантами. Пристрій Hurricane здатний розпилювати дезінфектанти, як на масляні, так і на водній основі. Має регульовану продуктивність по розчину 0-19 л/год., і, таким чином, може забезпечити покриття для великих і малих територій, при проведені аерозольної хімічної обробки. Апарат Tornado ідеально підходить для вологої обробки в теплицях для знищення комах-шкідників, профілактики розвитку захворювань, обробки дезінфектантами. Має всі переваги ULV-генератора холодного туману.

Дератизація

 Гризунів знищують хімічним, механічним та біологічним методами. Для знищення ми застосовуємо антикоагулянти накопичувальної дії 4 покоління, які входять до складу харчових приманок. Приманки виготовляються у власній лабораторії для кожного об'єкта індивідуально, в залежності від забруднення з різною дозою препарату. А також використовуються механічні засоби (живоловки, мишоловки, клеєві пастки). В усьому світі заборонено розкладати отруйні приманки відкритим способом. Наше обов'язкове правило – використання контейнерів для розкладання отруйних приманок.

Дезінсекція

 Головне в проведені робіт по дезінсекції - правильний вибір препарату і спосіб його застосування. Основним критерієм при виборі дезінсиктанта - це довгострокова його дія, чим довше він зберігає свої властивості, тим вища якість проведених робіт. Такі об'єкти, як гуртожитки, магазини, ресторани, харчові фабрики, адміністративні будівлі, підвальні приміщення житлових будинків, їдалень вимагають проведення постійних профілактичних робіт через проміжки часу від 14 до 30 днів. Квартири, приватні будинки – достатньо виконати одноразово роботу з гарантією від 6 місяців. Спосіб нанесення препарату на поверхню - холодний або гарячий туман з різними розмірами крапель. Обробку здійснюють наші спеціалісти (які мають свідоцтва про навчання, допуски на право роботи з використанням пестицидів і агрохімікатів станції захисту рослин області, висновки про медичне обстеження) аерозольним туманом за допомогою аерозольного обладнання: апарат Hurrican або широкодіапазонний аерозольний генератор Tornado виробництва Сполучені Штати; Superhawk - термічний аерозольний розпилювач з пульсуючим реактивним двигуном; мото- і ранцеві розпилювачі (Solo 450, 456, 402) - в недоступних місцях.

Дезінсекція відкритих територій

 Для проведення робіт на відкритих територіях ми використовуємо хімічний, біологічний або комбінований спосіб боротьби. Хімічний спосіб - змішуємо 2-3 активні речовини (для посилення ефекту), нанесення на поверхню (територію) дає миттєвий ефект загибелі комах. Але залишковий ефект під час використання цього методу буде недовгим. Біологічний спосіб - використовується 2 біологічних засобів з різними діючими речовинами. Один для знищення імаго (дорослі комахи), другий для знищення личинок комах. Ефект відбувається через 10-20 днів і має довгу залишкову дію (від 3 до 6 місяців). Комбінований спосіб - використовується в одному складі хімічні та біологічні препарати. Приходить як швидкий ефект, знищуючи основну масу комах, що живуть на цій території, так і довготривалий, внаслідок пролонгованої дії біологічних препаратів.
Обробку проводить бригада, що складається з провідного спеціаліста та дезінфекторів - помічників (від 1 до 5 осіб) аерозольним туманом відповідного робочого розчину за допомогою аерозольного обладнання: Ag-Мister LV-8 універсальний низько об’ємний розпилювач на транспортному засобі. Даний аерозольний генератор холодного туману виробляє крапельки розміром від 30 до 150 мікрон. Такий розмір капель є найбільш придатним для широкого спектру застосування. Superhawk - термічний аерозольний розпилювач з пульсуючим реактивним двигуном, визнається як найбільш ефективний фахівцями Міністерства охорони здоров'я, відділом контролю над захворюваннями США. Spin Mister - ранцевий аерозольний генератор. Мала вага, регульована високопродуктивність по розчину, широкий спектр вибору розміру часток, дозволяє легко, швидко і ефективно обробляти об'єкти. Мото- і ранцеві розпилювачі (Solo 450, 456, 402) - в недоступних місцях.
Необхідні вимоги під час обробки: відсутність вітру і після обробки, протягом 5 днів, не повинно бути сильних дощів.

Аерозольна обробка складських приміщень

 Аерозольну обробку хімічними препаратами виконують за допомогою туманогенераторів холодного і гарячого туманів. Аерозоль добре розповсюджується по всьому приміщені, досягаючи навіть важкодоступних місць.
Обробка здійснюють двома видами розпилювачів холодного і гарячого туману. Холодним туманом, обробляється територія, що прилягає до складських приміщень і внутрішні поверхні стін, підлоги (висота не більше 4 м). Стеля і стіни обробляються гарячим туманом, що піднімається вгору. Використання 2 діючих речовин і 2-х видів туману покращує якість проведених робіт мінімум у 2 рази. Обладнання, що застосовується: Superhawk - термічний аерозольний розпилювач з пульсуючим реактивним двигуном; ранцевий моторозпилювач (Solo 450) у важкодоступних місцях;  Ag-Мister LV-8 універсальний низькооб’ємний розпилювач на транспортному засобі.

Аерозольна обробка сільськогосподарської продукції

 Ми встановлюємо спеціально розроблений нами розпилювач на транспортну стрічку, при завантаженні зернових на склади або бункери елеваторів. У процесі руху сільськогосподарської продукції по транспортній стрічці, зерно обробляється інсектицидами за допомогою обладнання для обприскування виробництва США : Апарат Hurrican здатний розпилювати як інсектициди на масляній, так і водній основі. Має регулюючу продуктивність по розчину 0-19 л/год. Або широкодіапазонний аерозольний генератор Tornado , який має всі переваги ULV-генератора холодного туману.

Видалення цвілі та грибка

Процес знищення грибів в кожному конкретному випадку є індивідуальним. На місце виїжджає спеціаліст для експертної оцінки (вид грибка, площа поверхні та інші особливості), визначається план підготовчих робіт, оптимальний склад проти цвілі, а також комплекс заходів по знищенню грибка. Обладнання, що використовується: ранцеві та моторозпилювачі Solo 450, 456, 402. Щоб цвіль не з’явилася знову, необхідно використовувати не тільки ефективні засоби для її знищення (від 1 до 10 обробок), а також усунути причини її виникнення.